Wszyscy robią kopie zapasowe, ale czy to wystarczy.
Od projektu do realizacji. Switche, światłowody...
Kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw.
Sprzedaż serwerów i stacji roboczych.
Mapa dojazdu, adres siedziby.

Kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw.

W ramach takiej umowy zapewniamy:

Usługi konserwacyjne

            Polegają na okresowym przeglądzie komputerów, drukarek oraz innych urządzeń peryferyjnych.
Sprawdzanie aktualności zainstalowanych poprawek na serwerach raz w miesiącu.

Bezpieczeństwo antywirusowe

            Instalujemy oprogramowanie antywirusowe, które sprawdza zasoby sieciowe pod kontem oprogramowania szpiegowskiego, wirusów i innych zagrożeń pochodzących z internetu.

Prace związane z awariami

Naprawę sprzętu, w razie awarii nie dającej się usunąć do 24 godz. wstawienie sprzętu zastępczego (za wyjątkiem serwera i drukarek heavy duty). Szybką reakcję w sytuacji awarii sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowej.
(1 - 2 godziny).

Prace administracyjne

            Dodawanie użytkowników, udostępnianie zasobów sieciowych, zakładania baz danych. Tworzenie mechanizmu kopii zapasowej i jej weryfikacja.

Opiekę ekspercka

            Z usług takich korzystają najczęściej większe firmy, posiadające własnych informatyków. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszego zespołu, doradzamy w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów (np. instalacje i migracje kluczowych serwerów).

Rozliczenia z tytułu takich usług odbywają się na zasadach ryczałtu miesięcznego. Wysokość jest uzależniona od zakresu czynność, czasu reakcji, jaki i czasu reaktywacji systemu.

Sprzedaż serwerów i stacji roboczych.

Stawiamy na najlepszych

Sprzedawane przez nas stacje robocze składane są tylko i wyłącznie markowych podzespołów firmy INTEL, ASUS, KINGSTON, MODECOM. Dzięki temu komputery działają bardzo stabilnie i bezawaryjnie. W przypadku serwerów stosujemy gotowe sprawdzone rozwiązania INTEL, HP, DELL.